Zayıflatan Yoğurt Kürü

Evde zayıflatan yoğurt kürü tarifi

Merhaba arkadaşlar, size bugün kilolarınızdan kurtulmanız için bir yöntem anlatacağım.  Öncelikle ben de yoğurt kürü yaparak zayıfladım diyebilirim. Aslında hepinizin bildiği uygulaması kolay ve her evde bulunan malzemelerle kolaylıkla hazırlanabilir bir kürdür. Özellikle göbek bölgesindeki yağlarınızdan kurtulmak için yoğurt limon pul biber kürünü mutlaka uygulamanızı öneririm.

 Göbek Bölgesindeki Yağlardan Nasıl Kurtulurum?

Öncelikle yoğurt küründen verimli bir sonuç almak istiyorsanız mutlaka 2 hafta boyunca düzenli olarak uygulamanızı öneririm. Yoğurt limon pul biber karışımını bir kaç gün uygulamakla hiç bir sonuç alamayacağınızı bilmeniz gerekmektedir. 2 hafta düzenli uygulamada yoğurt kürü sonuçlarını, etkilerini mutlaka göreceksiniz. Ve tabii ki günde mutlaka en az 2 litre su içmeniz gereklidir ve olmazsa olmaz spor.😊
Gerçekten inanılmaz yağ yakan bir formül.

 Sarımsak İle Zayıflama


Yoğurt Kürü Diyeti için Gereken Malzemeler

2-3 yemek kaşığı yarım yağlı veya yağsız yoğurt

1 çay kaşığı pul biber

1/2 limonun suyu

Yapılışı ve Uygulanışı :

2-3 yemek kaşığı yağsız veya az yağlı yoğurdu bir kaseye koyalım. Üzerine yarım limonun suyunu iyice sıkalım. Ardından 1 çay kaşığı pul biberi de ekleyerek iyice karıştırın. Hazırladığınız bu karışımı gece yatmadan yarım saat önce tüketmeniz gerekmektedir. Yoğurt kürünü uyguladıktan sonra hiç bir şey yememeniz gerekmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi mutlaka 2 hafta boyunca aksatmadan yoğurt kürünü uygulamanız gerekmektedir.
Şunu unutmayın ki başarmaktaki en büyük etken sürekliliktir. Önemli olan ne kadar çok yediğiniz değil ne kadar süre yediğinizdir. Başarılar dilerim :)

Bu kürün 1 hafta uyguladıktan sonra bırakıp, https://dengelibeslenmek.com/yogurt-tarcin-diyeti-ile-zayiflayin/ yoğurt tarçın diyetine başlayabilirsiniz. Dönüşümlü olarak her hafta farklı diyeti uygulayarak vücudunuzu şaşırtmayı unutmayın.