Kilo Vermek

Tatil Öncesi Nasıl Hızlı Kilo Verilir?

Nasıl Kısa Sürede Kilo veririm

 Başarılı Diyet Yöntemleri Nelerdir?

Egzersiz yapmaya başlayınca adaleleriniz gelişeceği için ilk başta birkaç kilo alabilirsiniz. Ancak düzenli olarak egzersize devam faktörüz halinde düzenli ve hızlı bir şekilde yağ yakımı yapabilir ve kendinizi kolaylıkla zayıflatabilirsiniz. Her gün düzenli bir egzersiz, hızlı kilo vermenin en iyi yollarındandır.

 1200 Kalorilik Diyet İle Kilo Verin

 

Düzenli Bir Beslenme Tasarısı ve Şeması Hazırlayarak Buna Düzenli Bir Şekilde Uyum Sağlayın ve Hiçbir zaman Bu Tasarının Dışına Çıkmayın

Düzenli bir beslenme tasarısı yaparak ne yeyip ne yememeniz gerektiğini belirleyebilirsiniz. Günlük aldığınız kalorilere dikkat ederek kendinize ve yediklerinize çeki düzen verebilirsiniz. Her bir kaloriyi sayarak günde ne kadar kalori aldığınızı görmelisiniz. Günde vasati 1500 kalori insan için yeterli bir miktardır. İştah baskılayıcı şeyleri gün içinde tüketmeniz daha az açlık hissi duymanıza yardımcı olacaktır ve bu sayede zayıflamanız oldukça kolaylaşacaktır. Greyfurt, Yulaf ezmesi, Elma, Yumurta, Zencefil, Fındık, Yapraklı yeşillik türleri, Patates, Bitter çikolata ve Baharatlı yiyecekler bunlara örnektir.

Tatil Öncesi Kilo Verme
Tatil Öncesi Kilo Verme

Kilo Verdirici Aktiviteler Yapın ve Bu Aktiviteleri Düzenli Bir Şekilde Yapmaya Çaba Edin

Sözgelişi saunaya veya hamama gitmek insanlar için oldukça iyidir. Saunalarda 15 dakika içerisinde yarım litre su kaybedersiniz. Dehidrasyon tehlikesi göz önünde bulundurularak saunalara maksimum 15 – 20 dakika girebilirsiniz. Şayet tansiyon veya kalp rahatsızlığı olan biriyseniz netlikle bu yoldan uzak durunuz.

Akdeniz Perhizi Uygulayarak Hızlı Bir Şekilde Kilo Vermeye Başlayabilirsiniz.

Akdeniz perhizi hızlı kilo vermek isteyen birçok kişi tarafından yapılan ve tekliflen perhiz çeşididir. Bu perhizde aşağıdaki gıdaların tüketilmesine ehemmiyet verilmektedir ve bunlar dışındaki gıdaların tüketiminin azaltılması gerekmektedir.

  • Balık tüketin
  • Zeytin yağı tüketin
  • Sebze tüketimini arttırın
  • Meyve tüketimini arttırın
  • Fasulye ve baklagil tüketimini arttırın
  • Baharat tüketiminizi arttırın
  • Kabuklu yemişlerden bolca tüketin
  • İçki kullanıyorsanız kırmızı şarap tüketimini arttırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleme eklentisini kapatın. Emeğe saygı lütfen..