Kilo Vermek

Tatil Öncesi Nasıl Hızlı Kilo Verilir?

Nasıl Kısa Sürede Kilo veririm

Kilo bilhassa kadınların olmak üzere bir hayli toplum ferdinin problemidir. Kadınların birçoğu fazla kiloları hasebiyle istediği gibi giyinememekte, tatil yapamamaktadır. Bu sebeple başta kadınlar olmak üzere bir hayli kişi kilo vermenin metodunu aramaktadır. Yaklaşan yaz günleriyle beraber tatillerin başlayacak olmasıyla tatile bir iki ay kala hızlı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Biz bu yazımızda sizlere düzenli bir şekilde uygulamanız halinde çok hızlı olarak nasıl kilo vereceğinizi aktaracağız. Bu yolu uygulayarak hızlı bir şekilde kilo verebilir ve kendinizi fit bir görünüme tatil öncesinde sokabilirsiniz ve o mayo veya bikinin içerisine kolayca girebilirsiniz. İşte hızlı kilo vermenin yolları

 Başarılı Diyet Yöntemleri Nelerdir?

Egzersizlerinizi Düzenli Yapın ve Ne Kadar Yoğun Olursanız Olun Egzersize Yer Vermeyi Unutmayın

Egzersiz yapmaya başlayınca adaleleriniz gelişeceği için ilk başta birkaç kilo alabilirsiniz. Ancak düzenli olarak egzersize devam faktörüz halinde düzenli ve hızlı bir şekilde yağ yakımı yapabilir ve kendinizi kolaylıkla zayıflatabilirsiniz. Her gün düzenli bir egzersiz, hızlı kilo vermenin en iyi yollarındandır.

Düzenli Bir Beslenme Tasarısı ve Şeması Hazırlayarak Buna Düzenli Bir Şekilde Uyum Sağlayın ve Hiçbir zaman Bu Tasarının Dışına Çıkmayın

Düzenli bir beslenme tasarısı yaparak ne yeyip ne yememeniz gerektiğini belirleyebilirsiniz. Günlük aldığınız kalorilere dikkat ederek kendinize ve yediklerinize çeki düzen verebilirsiniz. Her bir kaloriyi sayarak günde ne kadar kalori aldığınızı görmelisiniz. Günde vasati 1500 kalori insan için yeterli bir miktardır. İştah baskılayıcı şeyleri gün içinde tüketmeniz daha az açlık hissi duymanıza yardımcı olacaktır ve bu sayede zayıflamanız oldukça kolaylaşacaktır. Greyfurt, Yulaf ezmesi, Elma, Yumurta, Zencefil, Fındık, Yapraklı yeşillik türleri, Patates, Bitter çikolata ve Baharatlı yiyecekler bunlara örnektir.

Ne yediğinizi izlediğiniz bir yemek günlüğünüz olsun bu günlüğü akıllı telefon uygulamaları sizin için dijitalleştirmektedir. Bir akıllı telefon uygulaması indirerek kolayca ve her an erişebileceğiniz bir yemek günlüğü tutabilirsiniz.

 1500 Kalorilik Diyet Listesi

Kilo Verdirici Aktiviteler Yapın ve Bu Aktiviteleri Düzenli Bir Şekilde Yapmaya Çaba Edin

Sözgelişi saunaya veya hamama gitmek insanlar için oldukça iyidir. Saunalarda 15 dakika içerisinde yarım litre su kaybedersiniz. Dehidrasyon tehlikesi göz önünde bulundurularak saunalara maksimum 15 – 20 dakika girebilirsiniz. Şayet tansiyon veya kalp rahatsızlığı olan biriyseniz netlikle bu yoldan uzak durunuz.

Liposuction yaptırabilirsiniz. Şayet çok yağlı olduğunuzu düşünüyorsanız yağ aldırma operasyonu olan lipsuctionı seçenek edebilirsiniz. Liposuction yakılması çok zor olan yağları hızlı bir şekilde operasyon aracılığıyla vücudunuzun dışına atmanızı sağlar.

 1200 Kalorilik Diyet İle Kilo Verin

Tatil Öncesi Kilo Verme

Akdeniz Perhizi Uygulayarak Hızlı Bir Şekilde Kilo Vermeye Başlayabilirsiniz.

Akdeniz perhizi hızlı kilo vermek isteyen birçok kişi tarafından yapılan ve tekliflen perhiz çeşididir. Bu perhizde aşağıdaki gıdaların tüketilmesine ehemmiyet verilmektedir ve bunlar dışındaki gıdaların tüketiminin azaltılması gerekmektedir.

  • Balık tüketin
  • Zeytin yağı tüketin
  • Sebze tüketimini arttırın
  • Meyve tüketimini arttırın
  • Fasulye ve baklagil tüketimini arttırın
  • Baharat tüketiminizi arttırın
  • Kabuklu yemişlerden bolca tüketin
  • İçki kullanıyorsanız kırmızı şarap tüketimini arttırın.

Yukarıda söz ettiğimiz hızlı kilo vermenin yolları ile düzenli bir şekilde uygulamanız halinde tatil öncesi hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Kilo vermenin yalnızca ve sadece sizin elinizde olduğunu hiçbir zaman unutmayın. Odaklanmanız ve motive olmanız ne olursa olsun bu kaideleri aşıp diyeti ve uygulamalarınızı bozmamanız gerekmektedir. Aksatılan bir gün dahi bir haftada verdiğiniz tüm gayreti bir anda yok edebilir. Bu yüzden sakın bir seferlik yapmasam veya durdursam ne olur moduna girmeyin. Bu moda girmeniz halinde bırakın hızlı bir şekilde zayıflamayı normal standartlarda bile zayıflayamazsınız.

Hızlı kilo vermek için diyet listelerimize bakabilirsiniz. Özellikle LowCarb Diyetine (Düşük karbonhidrat diyeti) bakmanızı öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleme eklentisini kapatın. Emeğe saygı lütfen..