Diyet Listeleri
Trend

Nesfit Diyeti Nasıl Yapılır

Nesfit diyeti nedir?

Nesfit diyeti kilo vermeniz gerektiğinde sağlıklı ve pratik çözümlerden biridir. Bu sebepten ötürü birçok kişi nesfit diyetini uygulayarak fazla kilolarından kurtulmaya çalışmaktadır. Paketlenmiş hazır bir ürün olan nesfit elbette tek başına günlük beslenme ihtiyacımızı karşılamak için yeterli değildir fakat ana odağında nesfitin bulunduğu ve yan ürünlerle besin ihtiyaçlarının tamamlandığı başarılı bir diyet programı hazırlanmıştır.

Nesfit ile kilo vermek tüm detayların etraflıca düşünüldüğü bir diyet programıyla gerçekleşmektedir. Sağlığınız açısından 3 öğün sadece bu ürünü tek başına kullanmamalı yanında mutlaka dengeleyici ürünler tüketmelisiniz. Nesfit diyet listesini detaylıca incelediğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.
Zayıflamak amacıyla başvurduğumuz diyetler arasındaki hızlı ve pratik çözümlerden biri de Nesfit Diyeti’dir. Bu diyeti 14 gün düzenli şekilde ve eksiksiz uygulamak sağlıklı ve gözle görünür sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Arda’nın Mutfağı Brokoli Çorbası Tarifi

Nesfit Diyeti

Hangi Nesfit Çeşidini Kullanmalıyım?

Nesfit’in farklı damak tatlarına hitap eden birçok çeşidi vardır. Bunlardan damak zevkinize uygun olanları alıp diyetinizde bu Nesfit çeşidini kullanabilirsiniz.

Nesfit Çeşitleri Nelerdir?

Nesfit Karışık Meyveli Tam Tahıl Ve Pirinç Gevreği
Nesfit Granola Yulaf Kabak Çekirdeği Ve Turna Yemişi
Nesfit Çikolatalı Tam Tahıl Ve Pirinç Gevreği
Nesfit Tam Tahıl ve Pirinç Gevreği
Nesfit Granola & Bal
Nesfit Kırmızı Meyveli Tam Tahıl Ve Pirinç Gevreği
Nesfit Ballı Bademli Tam Tahıl Ve Pirinç Gevreği

Nesfit Ruby Çikolatalı Kahvaltılık Gevrek

Kola (Cola) Kilo Aldırır Mı?

Nesfit Diyeti’nde 3 Öğünde Nesfit’in Yanında ve Nesfit İle Neler Yemeniz Gerekir?

Nesfit Diyeti Sabah Öğünü

Tam yağlı olmayan süt ile bir kase Nesfit ve yanında da bir adet meyve yiyebilirsiniz.
İçecek olarak şekersiz çay ya da kahve tüketebilirsiniz. Sadece bir kaseye tam yağlı olmayan yarım su bardağı süt ile 5 kaşık Nesfit ekleyerek de sabah öğününüzü yapabilirsiniz.

Nesfit Diyeti Tarifi

Nesfit Diyeti Öğle Öğünü

İstediğinizi tüketebilirsiniz ancak önerilen ise 4 ana besin grubunu da içeren dengeli bir menü hazırlamanızdır. Yağlı olmayan yoğurt, salata türü ya da sebze ana malzemeli bir yemek, tam tahıllı makarna ya da bulgur pilavı, son olarak ise et türlerinden balık, ızgara et ya da tavuk yiyebilirsiniz. Süt, tahıl, et, sebze grubunun her birinden tüketerek dengeli beslenmiş olursunuz. İsterseniz bu öğünde de 5 kaşık Nesfit ile bir kase süt ya da ayranı karıştırıp yiyebilirsiniz.

Nesfit Diyeti Akşam Öğünü

Tam yağlı olmayan süt ile bir kase Nesfit, yağsız yoğurt ve yanında sebze tüketebilirsiniz.

Ara öğünlerinizde ağır yiyecekler yerine meyve ya da sebze tüketmek size zayıflama aşamasında daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır. Günlük su ihtiyacınıza göre belirlenen suyu her gün mutlaka hem sağlığınız hem de diyet için tüketmelisiniz. Bunun yanında günlük rutinleriniz arasına yürüyüşü eklerseniz diyet süresi boyunca, diyet sonrasında da hayatınıza yürüyüş rutinini kazandırmanız daha sağlıklı bir süreç geçirmenizi sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleme eklentisini kapatın. Emeğe saygı lütfen..