Kilo VermekZayıflama
Trend

Metabolizma Hızlandırıcı Yağ Yakıcı Çay

Metabolizma hızlandırmanın en kolay yolu

Günümüzün en büyük sorunlarından bir tanesidir. Hareketsizlik sonucu oluşan yağlar ve metabolizmamızın yavaş çalışması kilo almamızın en büyük sebeplerinden biri belki de. Günlük hayatta bir çoğumuz oturduğumuz yerden nasıl kilo verebileceğimizin araştırmasını yapıyoruz. Teknoloji öyle bir hale geldi ki hepimizi koltuklara sandalyelere mahkum etti. Bir çok insan alışverişlerini bile oturduğu yerden internetten yapar oldu. Fakat oturduğumuz yerden de metabolizmamızı hızlandırmak ve yağ yakmak mümkün. Bunun için sizlere Metabolizma Hızlandırıcı Yağ Yakıcı Çay formülü vereceğim. Bu formül ile gerek oturduğunuz yerden  gerek günlük koşturmanız da metabolizmanızı hızlandırmanızı sağlayacak ve yağ yakımını gerçekleştirecektir.

 Ölüm Diyeti Nasıl Olur

metabolizma hizlandirma cayi

Metabolizma Hızlandırıcı Yağ Yakıcı Çay Tarifi

– 3 litre su
– 1 yeşil elma
– 1 adet limon
– 1 tatlı kaşığı karanfil
– 1 tatlı kaşığı çekilmemiş karabiber
– İsteğe bağlı 1 tatlı kaşığı tarçın

 Ceviz Perdesi Çayı Ve Faydaları

Metabolizma hızlandırıcı yağ yakıcı çay tarifinin yapılışı

Öncelikle yeşil elmamızı ve limonumuzu yıkıyoruz. Daha sonra elma ve limonumuzu dörde bölüyoruz. Çekirdeklerini kesinlikle almıyoruz. Bir tencereye 3 litre suyu ekliyoruz. Ardından yeşil elma, limon , 1 tatlı kaşığı karanfil ve karabiberimizi ekliyoruz. Tortuları çıkana kadar kaynatıyoruz. Daha sonra suyun rengi değişince ocaktan alıp karışımımızı süzüyoruz. Ve çayımız hazır.

Yemeklerden önce ve sonrasında bir fincan ( küçük çay fincanı ) içiyoruz. Çayımız ister sıcak ister soğuk içilebilir. Ayrıca isteğe bağlı olarak çayımıza tarçında ekleyebiliriz.
Bu şekilde yemek öncesinde içtiğimiz çay ile metabolizmamızı hızlandırmaya başlayarak, yemeği kolay hazmetmemiz gerçekleşir. Bu karışımın en büyük özelliği ise tokluk hissi vererek fazla yemek  yememememize neden olur. Yemek sonrasında içilen çay ise yediğimiz yemeklerin sindirime kolay karışmasına neden olur.
Bu çay ile birlikte bol bol sıvı tüketilmelidir. Ekstra olarak uyku düzenimize ve egzersizlerimize de dikkat etmeliyiz.

 Diyette Nasıl Tatlı Yenir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleme eklentisini kapatın. Emeğe saygı lütfen..