Diyet ListeleriKilo VermekZayıflama
Trend

İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürü

İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürü Tarifi

Kilo verip sağlıklı bir yaşama kavuşmak için en çok başvurulan metotlardan biri de etkisi defalarca test edilmiş olan İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürleri. Bu ilgi her geçen gün farklı farklı kaynaklardan yeni kür tariflerinin ortaya çıkmasına neden oluyor ama elbette her zayıflama kürü bir değil. Bu konuda en çok güvenilen isimlerin başından yıllardır ulusal medya verdiği verdiği zayıflama kürleriyle kilo vermek ve sağlıklı yaşamak isteyenlere büyük yardımda bulunan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bulunuyor.

 Diyet sebze yemekleri tarifleri

Zayıflama Kürü Uygulanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürü tariflerine geçmeden önce ilk olarak zayıflama kürlerinin nasıl kullanılması gerektiğine dair size birtakım bilgiler aktarmak istiyoruz. Zayıflama kürleri ödem attırma, yağ yakma ve toksinlerden arındırma yani detoks etkisiyle kilo verme sürecinde kişiye büyük bir katkıda bulunuyor. Fakat kürlerin bu desteği tek başlarına istediğiniz kadar kilo verdirebilecekleri anlamına gelmiyor. Zayıflama kürlerini uygularken aynı zamanda beslenmemize dikkat etmeye devam etmeli ve aktif bir yaşam sürmeyi ihmal etmemeliyiz. Bütün gün kanepede oturup önünüze gelen her türlü abur cuburu tükettikten sonra uygulanan zayıflama kürü bir noktaya kadar yararlı olabilir ya da hiçbir etki göstermeyebilir fakat sağlıklı yaşamımızın bir parçası haline geldiğinde kürlerden maksimum verim sağlanabilir. Bu bilgiler ışığında şimdi Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürü tarifine geçebiliriz.

 Metabolizmayı Hızlandıran İçecekler

Zayıflama kürü tarifi

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun Zayıflama Kürü Tarifi

Bu kürden en doğru ve en iyi sonucu alabilmek 7 gün uygulayıp 3 gün ara vermeli ve bu süreci 3 kez tekrarlayarak ara verdiğiniz günler de dahil olarak bir aya tamamlamalısınız.

Zayıflama Kürü İçin Gereken Malzemeler Listesi

Temiz klorsuz içme suyu
Bir Demet Maydanoz
Beyaz Lahana
Limon

 Acı Bademin Faydaları

Zayıflama Kürü Yapılışı

4 tane lahana yaprağı iki buçuk su bardağı temiz içme suyunda yaklaşık 3 dakika kadar kaynatılır. Ardından içine yarım demet iyice yıkanmış maydanoz eklenir ve karıştırılır. 2 dakika da bu şekilde kaynatıldıktan sonra hazırlanan karışımın soğuması beklenir. Karışım soğuduktan sonra suyu süzülür. Sebzelerin üstüne bastırılarak suyunu çıkarmaları sağlanır. Hazırlanan su eşit şekilde üçe ayrılır ve günde 3 kez tüketilir. Üçe bölünen suların her birine tüketmeden hemen önce iki yemek kaşığı limon suyu sıkılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleme eklentisini kapatın. Emeğe saygı lütfen..