Diyet Listeleri
Trend

Gelin Diyeti

Gelin Diyeti ile Hızlı Kilo Verin

Sevgili güzel gelin adayları, bu özel gününüzde inceci görünüp bir kuğu zarifliğinde olmak, o günün en güzel kadını olmak aslında pek de zor değil. Fakat her şey size bağlı. Düğün gününüze kadar güzel vücut hatlarına sahip olup fit görünmek için dikkat etmeniz gereken birtakım kurallar bulunmaktadır. Konumda sizlere Gelin Diyetinden bahssedeceğim. Sağlıklı bir diyet programının yanında yapacağınız egzersizler düğün fotoğraflarınızda harika görünmenize yardımcı olacaktır.

Yağ yakmak istiyorsanız kardiyovasküler egzersizleri denemenizde fayda olacaktır. Yavaş ve sürekli yaptığınız egzersizleri bu kategoriye sokabiliriz. Düzenli ve tempolu yürüyüş, koşu, yüzme gibi sporlardan kendinize en uygununu seçerek düğün gününüze kadar egzersiz yapabilirsiniz. Günde ortalama yarım saat yapacağınız egzersizler sayesinde harika bir vücuda kavuşabilmeniz mümkündür. Egzersizlerinize ağırlık kaldırmayı da ekleyebilirsiniz.

Gelin Diyeti Nedir

Gelin Diyetine Ne Zaman Başlayacaksınız?

Kendinize gerçekçi bir tarih belirleyerek bu tarihe kesinlikle uymanız gerekiyor. Eğer vaktiniz varsa düğün gününüzden en az 3 ay önce diyet ve egzersizlere başlamalısınız. Böylelikle sağlıklı bir sonuç elde edersiniz.
Kararlı Olun
Diyete başlayacağınız tarihi kesinleştirdikten sonra vücudunuzun hangi bölgesinde değişiklik yapmak istediğinize bir an önce karar vermelisiniz. Burada vücudunuzu ne kadar iyi tanıdığınız önemli bir husustur. Henüz karar veremediyseniz ise gelinlik modelinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Gelinliği giydiğinizde vücudunuzun hangi hatlarının öne çıkacağını bir hayal edin. Mesela ince askılı veya askısız bir gelinlik modeli seçtiyseniz; göğüs, kol ve sırt bölgenizi güzelleştirmek için harekete geçmeniz gerekir. Şimdi ise gelin diyetinin püf noktalarına geçelim.

Gelin Diyeyi Programı

 Ketojenik Diyet Listeleri

Düğün Öncesi İnce Görünmek İsteyenlere Doğru Beslenme Önerileri

1- Gece içmek için suyunuzun içine nane, limon gibi birçok meyve ekleyerek zayıflamanızı hızlandırmanız mümkündür.
2- Ara öğün yemeden zayıflamanız mümkün olmayacağı için ara öğünlerinizi ihmal etmeyerek metabolizmanızı hızlandırın.
3- Yeşil çay diyetin vazgeçilmez içeceklerinden birisidir. Günde içeceğiniz 3-4 fincan yeşil çay yağlarınızı yakmanıza yardımcı olacaktır.
4- Yemekleri susuz yemeye dikkat etmelisiniz. Çünkü yemeklerin yağları suyunda bulunmaktadır.
5- Diyet yaparken vücudunuzda sarkmalar meydana gelebilir. Bu sebeple spor yaparak vücudunuzu sıkılaştırmanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleme eklentisini kapatın. Emeğe saygı lütfen..