Diyet Listeleri

3 Günde 4 Kilo Verdiren Şeyda Coşkun Diyeti

Şeyda Coşkun Diyeti ile Yaza Kilo Vererek Girin!

3 günde 4 kilo verdiren Şeyda Coşkun diyeti kilo vermek isteyenlerin başarılı sonuç alınıp alınmadığını en çok merak ettikleri diyet listeleri arasında yer almaktadır. Şeyda Coşkun diyeti ile kilo verenler arasında herkes tarafından tanınan çok ünlü isimlerin de yer aldığı biliniyor.
Günümüzde herkes fit bir vücuda sahip olmak ve sağlıklı bir yaşam sürmek ister. Özellikle bayanlar kilo konusunda çok hassas davranmaktadır. Fazla kilolarından kurtulmak isteyen kişiler bazı diyet listelerine başvururlar. Ancak önemli olan doğru ve etkili bir diyet listesi yardımı ile kilo vermektir. Kısa süre içerisinde kilo vermek isteyen kişiler son yıllarda birçok ünlünün zayıflamasına yardımcı olan diyetisyen Şeyda Coşkun’un diyet listelerini takip etmektedir.

Bu diyet listeleri arasında dikkatleri üzerine çeken 3 günde 4 kilo verdiren Şeyda Coşkun diyeti kısa süre içerisinde kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Şeyda Coşkun, danışmanlık yaptığı kişilere özel tek tek öğün hazırlamaktadır. Hazırlanan öğün listeleri harfiyen uygulandığında olumlu sonuç alınmaktadır.

1 Haftada 5 Kilo Verdiren Ender Saraç Diyet Listesi

3 Günde 4 Kilo Verdiren Diyetin İçeriği

Bu diyet listesi ile diyete başlamadan önce vücuda detoks etkisi yaratmak hedeflenmektedir. Uygulanan detoks ile vücuttaki fazla suyun ve ödemin atılması sağlanmaktadır. 3 günlük uygulama sonrasında bu kadar etkili diyet uygulanmaması gerekmektedir. 3 günde 4 kilo verdiren diyet listesi genellikle birkaç kilo fazlası olan kişilere önerilmektedir. Vücudumuzda bulunan birkaç kilo fazlalığı vermekten zorlanan kişilere tavsiye edilen diyet listesidir.

Bu diyetin arkasında verilen kiloların tekrar alınmaması için uygun beslenme programı uygulanması gerekmektedir. Şeyda Coşkun diyeti içerisinde beyaz unla yapılmış gıdalar bulunmamaktadır. Daha çok meyve ağırlıklı bir diyet programıdır. Vücudun ihtiyacı olan besinler, kilo yapmayan sağlıklı yiyeceklerden seçilmiştir. Bu diyet oldukça düşük kalorili bir diyettir.

Ünlülerin Diyeti Şeyda Coşkun Diyeti

Ketojenik Diyet Listeleri

3 günde 4 kilo verdiren Şeyda Coşkun diyet programı

Bu diyeti uygulamadan önce doktorunuzdan ya da diyetisyeninizden görüş almanız ve size uygun olup olmadığını öğrenmeniz sağlığınız açısından önemlidir.

Diyetin 1. Gününde Yenmesi Gerekenler:
3 öğünde de 15 adet çilek ve 1 yemek kaşığı yulaf. Ara öğün olarak günde 3 kez Frambuaz veya çilek yiyebilirsiniz.
Diyetin 2. Gününde Yenmesi Gerekenler::
3 öğünde de 1 adet katı haşlanmış yumurta ve 2 adet haşlanmış yumurta beyazı. Ara öğün olarak günde 3 kez küçük bir dilim ananas yiyebilirsiniz.
Diyetin 3. Gününde Yenmesi Gerekenler::
Sabah 2 tatlı kaşığı yağsız lor peynirini 1 dilim hindi fümenin içine sararak yiyoruz.
Öğle: Izgarada pişirilmiş 80. Gr tavuk eti.
Akşam: Yağsız bir şekilde sotelenmiş 50 gr. Hindi eti ve 5 adet mantar
Ara öğün olarak bir bardak light ayran tüketebilirsiniz.

 

Dr. Gürkan Kubilay Diyet Listesi

Diyet Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şeyda Coşkun tarafından hazırlanan 3 günde 4 kilo diyeti ağır ve şok etkisi yaratan bir diyettir. Bu diyet sonrası belirli bir süre böyle bir diyet uygulanmaması gerekmektedir. Bu diyeti yapacak kişilerin herhangi bir sağlık sorununun olmaması gerekmektedir. Sağlık sorunu bulunan kişilerin gerekli kontrollerden geçmesi gereklidir. Şeker hastası olanlar, kalp rahatsızlığı bulunan kişiler, tansiyon hastaları, hamileler, emziren anneler ve yaşı ilerlemiş kişilerin bu diyeti yapması önerilmemektedir. Bu tür rahatsızlığı olan kişilerin sağlığı açısından zararlı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleme eklentisini kapatın. Emeğe saygı lütfen..