Diyet Listeleri
Trend

1 Haftada 4 Kilo Verdiren Diyet

1 haftada 4 kilo vermek çok kolay

1 haftada 4 kilo vermek için büyük bir iradeye sahip olmanız gerekmektedir. Kilo vermek, zayıflamak çok kolay olsaydı herkes ince ve zayıf olurdu. Ama günümüzde herkes obeziteyle, şişmanlıkla boğuşuyor.

Obezite çağımızın vebası diyebiliriz. Belkide arama motorlarında kafaya oynayacak kelimelerin başında şu haftada şu kadar kilo diyetleri gelir. Hatta öyle bir pazar oluştu ki , zayıflama ilaçları ile insanları kandıran bir furya bile oluştu. Sonucunda ölümler ve kendini kandıran insanlar. Kilo vermek bir meziyettir aslında , her insan kilo verebilir lakin her insan sağlıklı kilo veremeyebilir. Kilo verirken en önemli ve en çok dikkat edeceğimiz nokta, vücuttan kas ve su kaybına uğramadan kilo vermek olacaktır.

Öyle ki dolaşan bir çok diyet sizlere acil kilo vermeyi vaad etse de , bu diyetleri yaparak vücuttan kas ve su kaybı ile kilo veriyorsunuz. Sağlıklı, doğru ve kalıcı olanı ise vücuttan yağ yakarak kilo vermektir. Malum işimiz bilgisayar başında , bizim göbekte ufaktan yağ bağlamaya başlamış. Hemen toparladım kendimi bir araştırma yaptım ve en sağlıklı şekilde nasıl kilo verebileceğime dair bir diyet listesi buldum. Bu liste ile 1 haftada 4 kilo verdim. Sizlerle de paylaşmak istiyorum.

1 haftada 4 kilo verdiren diyet

Diyet Pizza Nasıl Yapılır

1 haftada 4 kilo verdiren diyet listesi

1 haftada 4 kilo vermek için sabah yediklerim
– Az peynir,
– 1 adet haşlanmış yumurta.
– Sınırsız domates ve salatalık (yağsız ve tuzsuz).
– 1 bardak şekersiz çay.
– 1 dilim kepek ekmeği.
– Sabah ve öğle arası bir avuç ceviz yada bir avuç fındık.

Karbonhidrattan uzak durun

1 haftada 4 kilo vermek için öğlen yediklerim

– Çorba.
– yağsız ve tuzsuz mevsim salata.
– Öğlen ve akşam arası ise 1 adet yeşil elma.

1 haftada 4 kilo vermek için akşam yediklerim

– Çorba.
– etli sebze yemeği

 5 Günlük Diyet Listeniz Hazır

Evet bu diyette önemli olan protein kaybetmememiz için sabahları haşlanmış yumurta ve akşamları sebzeli et yemeği. Ekstra olarak aralarda yediğimiz ceviz, fındık ve yeşil elma gibi besinler bizi tok tutacaktır ve enerji ihtiyacımızı karşılayacaktır. Diyet listeme ek olarak 1 haftada 4 kilo vermekten daha fazlasını isteyenler için , gün başlangıcında yada gün içerisinde normal tempoda yürüyüş yapmaları yeterli. Diyet zamanında iş yerime yürüyerek gittim ve bu metabolizmayı hızlandırdı. Umarım sizlerinde işini görecektir.

Bu diyetimizin yanında sarımsak çayını ve yoğurt kürünü kullanmanızı öneririz. Sarımsak çayı yazımızdan sarımsak çayı yapımını, sarımsak çayının faydalarını; yoğurt kürü yazımızdan yoğurt kürü tarifini öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleme eklentisini kapatın. Emeğe saygı lütfen..